Menu Close

Vardinių šventė

Gegužės 24 dieną visa „Mažų žingsnelių“ bendruomenė susirinko į Šakių Kultūros centro salę jaukiai vardinių šventei „Mažais žingsneliais į sceną“. Jau metai, kai darželis tapo mokyklėle nauju pavadinimu, tad puiki proga visiems susirinkti, pasidžiaugti vaikų pasiekimais, pasigerėti vieni kitais. Nuo mažiausio iki vyriausio visi vaikai lipo į sceną, vieni nedrąsiai, lydimi tėvelių, kiti lydimi mokytojų, kiti stebino savo drąsa, artistiškumu ir plastika ir puikiai jautėsi Šakių Kultūros centro scenoje.

Dėkojame meninio ugdymo mokytojoms Linai Bakaitienei, Audronei Adomaitienei ir Džordanai Gurskytei bei visoms mokytojoms ir mokytojų padejėjoms už gražią šventę visai bendruomenei.  Dėkojame visiems tėveliams, kurie kartu su savo vaikučiais lipo su vaikais į sceną, kurie padėjo ruoštis šiam  šventiniam koncertui ir atvyko į renginį.

Skip to content