Menu Close

Viktorina „Gero elgesio ABC“

Mūsų darželio Zuikučių, Voriukų ir Pelėdžiukų priešmokyklinės ugdymo grupės kovo 23 d. susirinko Šaulių g. darželio salėje draugiškai pasibūti ir smagiai praleisti laiką. Čia juos pasitiko linksmieji personažai Gerutis ir Šaunutė. Jie pakvietė vaikus sėsti visiems drauge į „autobusą“ ir  keliauti į draugiškąją viktoriną „Gero elgesio ABC“. Susiskirstę komandomis  ir išklausę žaidimo taisyklių priešmokyklinukai draugiškai atsakinėjo į klausimus, analizavo įvairias sudėtingas situacijas, ieškojo tinkamų sprendimo būdų uždirbdami taškus savo komandai. Taip mažieji bičiuliai gilino žinias apie tykančius pavojus ir kaip jų išvengti, mandagų, empatišką, draugišką elgesį su esančiais šalia, tarpusavio santykius. Viktorinos nugalėtoju tapo draugystė, nes visos komandos surinko vienodą skaičių taškų. Gerutis ir Šaunutė džiaugdamiesi vaikų žiniomis, smagiu ir draugišku žaidimu, už puikius rezultatus komandas apdovanojo prizais ir padėkos raštais.

Socialinė pedagogė Vaidutė Lazdauskienė

 

Skip to content