Menu Close

„Žiogelių“ grupės atsisveikinimo šventė

    Gegužės 29d. vaikai atsisveikino su savo „Žiogelių“ grupe, nes naujais mokslo metais jie jau bus priešmokyklinukai. Kartu su tėveliais sesutėmis, broliukas ir kitais artimaisiais šeimos nariais susirinko pasidžiaugti ir smagiai praleisti laiką. Vaikams buvo įteikti diplomai, bei simbolinės dovanėles – drugeliai. Tėveliai savo ruožtu, paruošė staigmeną vaikams. Kokią? O gi programą „Vandenynų dugne“. Ją vedė dvi animatorės (persirengusios žuvytėmis). Vaikai dalyvavo ryklio medžioklėje, žuvų rungtyse, išbandė vandenynų purslus (slime), eksperimentavo (sausas ledas), buvo ir smėlio iššūkiai, aštunkojų turnyras, o visą šventę vainikavo burbulų fiesta, bei kitos staigmenos. Taip mes išlydėjome mažuosius į platesnius žinių, atradimų, naujų išbandymų ir patirčių vandenynus bei pasitikome ilgai lauktą vasarą kartu.
Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Alvyra Kasparaitienė, Rasa Leščevičienė
Skip to content