Menu Close

„Zuikučių“ išvyka į Šakių rajono policijos komisariatą

      Smalsūs ir žingeidūs priešmokyklinio ugdymo „Zuikučių“ grupės vaikai ir jų mokytojos (PU mokytojos A.Kasparavičienė ir S.Damijonaitienė) tęsia savo pažintines keliones. Susipažinę su keletu svarbių profesijų, sumanė artimiau susipažinti su policininko profesija.

Taigi, lapkričio 11 dieną išskubėjo į Šakių rajono policijos komisariatą, kur jau „Zuikučių“ laukė bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė. Ji vaikams papasakojo apie labai svarbų ir atsakingą policijos pareigūnų darbą, aprodė įvairias įstaigos erdves – migracijos tarnybą, susirinkimų salę, laikino sulaikymo izoliatorius, areštinę,  seifus, kuriuose laikomi pareigūnų tarnybiniai ginklai. Buvo labai įdomu palaikyti ginklą rankose (žinoma neužtaisytą), pasimatuoti policininkų neperšaunamas liemenes, pačiupinėti antrankius, pabuvoti sulaikymo kamerose (už grotų), pasėdėti tikrame policijos automobilyje… Žiūrėjo keletą trumpų filmukų apie policijos mokyklos auklėtinių įvairias pratybas.

Atsisveikindami susitarė pavasarį susitikti su pareigūne mūsų darželyje „Draugiškumo savaitėje“. Pilni naujų potyrių ir emocijų, grįžę į darželį savo įspūdžius perkėlė į piešinius, kuriuos nusiuntė „Zuikučių“ šauniajai draugei – bendruomenės pareigūnei Aušrai ir jos kolegoms.

 

Skip to content