Menu Close

„Zuikučiai“ aplankė atsinaujinusį Kauno zoologijos sodą

Debesuotą gegužės 6-tosios pirmadienio rytą susirinko „Zuikučių“ grupės priešmokyklinukai smagiai nusiteikę. Pagaliau atėjo ta diena, kai vyksime į nuo rudens planuotą išvyką – Kauno zoologijos sodą.

Nešini kuprinėmis ir automobilinėmis kėdutėmis sugužėjome į autobusą. Kelionė neprailgo, nes vaizdai pro langą ragino žvalgytis ir aptarti su draugu tai, ką mato. Pasiekę norimą tikslą, nuskubėjome aplankyti gyvūnų. Ten mus pasitiko liūtai, leopardai, tigrai, gepardai, beždžionės, bizonai, žirafos, ožkos ir daugelis kitų egzotinių gyvūnų. Sveikinomės su pelikanais (net dainelę jiems padainavome), ereliais, vėžliais, krokodilais…

Visko net neišvardinsim, tad siūlome patiems nuvykti ir susipažinti. Ekskursija po sodą užtruko 3,5 valandos su dviem sustojimais – pavalgyti ir pasikarstyti bei pasisupti. Nuėjome apie 10 kilometrų. Grįždami namo beveik visi vaikai sumigo… Pavargome, bet buvome labai laimingi!

PU „Zuikučių“ grupės mokytojos A.Kasparavičienė ir S.Damijonaitienė

Skip to content