Skambanti vaikystė

Balandžio 25-osios rytą į Šakių kultūros centrą sugužėjo dainą mylintys vaikai iš Panemunių mokyklos-daugiafunkcinio centro Lekėčių skyriaus, Sintautų pagrindinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo skyriaus, Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos priešmokyklinio ir ikimokyklinio skyriaus, Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Eglutė”, Lukšių Vinco Grybo gimnazijos pradinių klasių choras „Rasos lašeliai”, Kauno rajono Ilgakiemio mokyklos-darželio, Elektrėnų lopšelio-darželio „Drugelis”, Jurbarko „Ąžuoliuko” mokyklos,  Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos, Ukmergės vaikų lopšelio-darželio „Nykštukas”, net Pasvalio lopšelio-darželio „Liepaitės” ir Pasvalio kultūros centro jungtinis choras „Liepaitės Tratatam”.

Visus sukvietė Šakių ikimokyklinio ugdymo mokyklos „Maži žingsneliai” organizuojama Lietuvos ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo grupių ir pradinių klasių mokinių dainų šventė „Skambanti vaikystė”, kuri skirta Dainų šventės „Kad giria žaliuotų” 100-mečiui paminėti.  Šios šventės iniciatorės ir kordinatorės meninio ugdymo mokytojos Audronė Adomaitienė ir Lina Bakaitienė.

Dalyvius ir renginio svečius pasveikino Šakių rajono administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Darius Aštrauskas. Ačiū tariame už palaikymą ir saldžias dovanėles. Skambia daina virtualiame sveikinime linkėjo kompozitorė ir dainų autorė Inga Šeduikienė. Šios šventės jungtinis choras šventės pabaigoje atliko dvi šios kompozitorės daineles „Obuolys” ir „Nupiešiu Lietuvą”.

Po šventės gausų svečių būrį trumpai ekskursijai susipažinti su Šakių miestu pakvietė Šakių turizmo ir verslo informacinio centro vadybininkė Vaida Zimnickienė. Ačiū tariame už bendradarbiavimą!

Tikimės, kad šis renginys vėl suskambės po dviejų metų.

Renginio akimirkos: