Menu Close

„Smalsučių“ grupės vaikai lankėsi žemės ūkio technikos įmonėje DOJUS agro

Apsilankyti, žemės ūkio technikos įmonėje DOJUS agro, pakvietė ir vaikams aprodė ten esančią techniką Gusto tėtis Tomas. Pirmiausia vaikai apžiūrėjo remonto dirbtuves, kuriose remontuojami traktoriai ir kombainai, sudomino ten esanti remonto įranga.

Apžiūrėjo iš išorės ir iš vidaus kaip atrodo traktoriai, kokių jų yra, aiškinosi kuo panašūs ir kuo skiriasi, suskaičiavo kiek jų yra.

Taip pat vaikus labai domino žemės ūkio kombainai, kokios dalys sudaro kombainą, kaip jos vadinasi, kur išbyra grūdai ir pan. Visi labai norėjo užlipti į kombainą, jį apžiūrėti iš vidaus ir „pavairuoti“.

Vaikai susipažino ir kita žemės ūkio technika, aiškinosi kam ji skirta ir kaip dirba. Buvo labai smagi ir informatyvi edukacija. Dėkojame Gusto tėveliui Tomui už edukaciją.

Skip to content