Menu Close

RESPUBLIKINĖ METODINĖ-PRAKTINĖ KONFERENCIJA ,,VAIKAS MUZIKOJE“

Balandžio 12 dieną Kėdainiuose vyko metodinė-praktinė konferencija ,,Vaikas muzikoje“, kurią organizavo Kėdainių lopšelio-darželio ,,Puriena“ bendruomenė. Pranešimus skaitė ir praktines veiklas vykdė Alytaus, Kauno, Panevėžio ir Šakių meninio ugdymo mokytojos. Mūsų įstaigos meninio ugdymo mokytojos metodininkės Lina Bakaitienė ir Audronė Adomaitienė skaitė pranešimą ,,Etnokultūra – ne tik močiutės skrynioje“, kuriame pristatė etnines veiklas ir vykdytus etnokultūros projektus mūsų mokykloje. Pranešimas sulaukė susidomėjimo, ir ne viena pedagogė pasidžiaugė, kad mokytojos yra tos, kurios sėja tą sėklą, iš kurios išauga etninį tapatumą galintys pajusti piliečiai.

Mokytojos grįžo pilnu kraičiu naujų idėjų, noru ir toliau puoselėti etninę kultūrą.

Po konferencijos laukė smagi ekskursija po Kėdainių senamiestį.

Meninio ugdymo mokytojos L.Bakaitienė ir A.Adomaitienė

Skip to content