Menu Close

Švelniavilnės sodybos gyventojos – alpakos

Balandžio 10 dienos rytą, ikimokyklinio ugdymo „Koriuko“ grupės vaikai ir mokytojos išsiruošė į išvyką – nusprendė aplankyti alpakų ūkį esantį netoli Jurbarko miesto – Skirsnemunėje. Besišnekučiuojant ir mėgaujantis vaizdais pro langą kelionė neprailgo,  net nepajutome, kai pasiekėme „Nemuno alpakų“ ūkį.

Įžengus į ūkį, vaikus pirmiausia pasitiko būrys švelnių alpakų, kurias rūpestingai prižiūri ūkio šeimininkai. Vaikai buvo labai sužavėti šiais švelniais, naminiais gyvūnais ir negalėjo atsitraukti nuo jų. Alpakas vaikai glostė, šėrė, mylavo, o šeimininkei turėjo begales klausimų apie alpakų auginimą, priežiūrą ir t.t. Ūkio šeimininkė papasakojo vaikams apie surenkamą alpakų vilną ir  papasakojo, ką iš jos galima pagaminti. Stebėjome, kaip iš vilnos debesėlio išverpiamas vilnonis siūlas.

Po kelionės į alpakų ūkį, vaikai grįžo namo su šiltu jausmu širdyje ir prisiminimais apie švelniavilnius gyvūnus.

Skip to content