Menu Close

Smagūs ir prasmingi tėvelių rytmečiai

Kovo 8 d.  ikimokyklinio ugdymo „Ežiukų“ grupėje rytmetį vaikams pravedė Liucijos mama Asta Jankauskienė. Naujoji Mokytoja buvo paruošusi vaikams daug prizų –siurprizų. Pirmiausia susipažino su visais, kalbėjo apie pavasarį. Pirmąsias pavasario gėles, kurias vaikai turėjo spalvinti. Vyko gražiausiai nuspalvintų gėlių konkursas. Vėliau vaikams priminė kokios artėja šventės, klausėsi pasakos apie lapės mokslus.  Ačiū Liucijos mamai už šaunų rytmetį.

Ta patį rytmetį ikimokyklinio ugdymo „Lašelių“ grupėje pilietišką rytmetį organizavo Salomėjos abu tėveliai. Mama Otilija tapo mokytoja, mokytojos padėjėjas tapo tėtis Simonas. Tėveliai vedė rytmetį vaikams apie Lietuvą. Vaikai šoko lietuvių liaudies ratelį, žaidė žaidimą, klausėsi pasakojimo apie augančius linus, įdėmiai stebėjo tautinį kostiumą, rankose laikė Lietuvos vėliavą. Vaikai turėjo galimybę tapti kovo 11 d. Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo ir palaikymo akto dokumento „liudininkais“. Su kiekviena tėvelių istorija vaikai gavo gilesnį, platesnį lietuvių kalbos pajautimą, jausmų pasaulį ir gražią pažintį.

Priešmokyklinio ugdymo „Drugelių“ grupės vaikai kovo 13 dieną sulaukė Adrijos mamos Jurgitos Bernotienės,  kuri sutiko pravesti vakaro popietės užsiėmimą. Mamytė yra  anglų kalbos mokytoja. Ji su vaikais žaidė anglų kalbos pamokėlę, atliko užduotėles, mokėsi su vaikais pirmųjų anglų kalbos žodelių.

 

Skip to content